Spoznávame svet

Svet očami detí… Napísala Lea 15r.

Zem, naša Gaia. Prvé živočíchy obývajúce túto planétu i vyspelé civilizácie cítili silné puto medzi nimi a Zemou. Ale otázkou je: „Cítime ho aj my?”

Môžem povedať, že v dnešnej dobe sa ľudstvo ocitlo medzi dvoma realitami. Jednu, virtuálnu, budem nazývať Matrix a druhú Sloboda. Ľudská populácia sa okrem iných faktorov rozdelila aj podľa týchto dvoch realít. Časť je skutočne slobodná, odpútaná od nepodstatných vecí, časť sa nachádza v medzipriestore – prechode z Matrixu do Slobody a posledná časť je stále manipulovaná a klamaná Matrixom. Mnohé činnosti v matrixovej realite majú negatívny dopad na prírodu. Výsledky týchto činností sú, bohužiaľ, viditeľné na všetkých ekosystémoch. Najhoršie je, ak si uvedomíme, že toto deštruktívne konanie je zámerné a podsúvaním falošných humanistických cieľov chce svoj neľudský dopad znásobiť. Táto taktika na dosiahnutie davovej hypnózy sa realizuje prostredníctvom masmediálnych prostriedkov. Ľudia sú tak ľahšie manipulovateľní. Puto medzi ľuďmi a Zemou je ničené. Príčiny tohto konania súvisia s túžbou získavať stále viac, či už prírodného bohatstva, peňazí, vplyvu, moci, slávy.

Na jednej strane sú teda ľudia Matrixu, ktorým sa zdá, že nič pekné na dnešnom svete nie je, len chaos. Na druhej strane je vnímanie, ktoré vníma krásu Zeme. To, že je tu zmätok a chaos je síce pravda, ale denno-denne dostávame veľké množstvo príležitostí pozorovať krásu – dary, ktoré od našej Zeme dostávame. Východy a západy slnka, premenlivá farebnosť a nádhera oblohy, možnosť načúvať hlasu vetra, zvukom vlniacej sa hladiny riek, jazier, oceánov, sledovať zvieratá a rastliny.

Viac a viac ľudí sa prebúdza a začína vnímať, ako naša krásna a milujúca planéta trpí. Čím viac ľudí ju miluje, tým nádhernejším domovom sa pre nás stáva.

Autorka : LEA

AGARTHA – tajomný svet

Rozprávka? Realita? Mýtus? Pravda? Teória spojená s dutou Zemou?

AGARTHA je tajomná duchovná ríša ukrytá v hlbinách, či útrobách našej matky Zeme. Tvoria ju o mýtické podzemné kráľovstvá, či tajomné vysoko vyspelé podzemné mestá, ktoré obývajú prastaré vysoko vibračné bytosti. Nachádzajú sa v nej rôznorodé mierumilovné civilizácie, ktoré si nažívajú v harmónii, láske, vo svetle, v šťastí. Tie sa utiahli do Agarthy pred mnohými, mnohými rokmi.

Vchody, vstupy do Agarthy sú veľmi dobre ukryté a strážené, aby sa tam nepovolené bytosti nemohli dostať. Vstupy sú po celom svete, na každom kontinente ich je niekoľko, celkovo ich je 33. Tak napríklad Mongolsko – púšť Gobi, Ekvádor, Brazília, Egypt, India, Čína, Austrália (Uluru), Južný aj Severný pól, USA (California, Kentucky), Česká republika ale aj Slovensko má jeden vstup cez dobre ukrytú mesačnú jaskyňu, ktorú objavil v období SNP partizán Antonín Horák.

Otázok (ne)zodpovedaných ohľadom Agarthy je mnoho. Ako vyzerajú obyvatelia Agarthy, aké sú tam zvieratá, i rastliny, majú vodu, slnko, počasie, čo jedia, vyrábajú niečo, majú dopravné prostriedky??????…… Mnohé boli dávno zodpovedané ľuďmi, ktorí mali to šťastie a do tejto agarthskej ríše mohli vstúpiť, navštíviť ju a spoznávať jej všetky taje. Ak sa začítate do niektorých z príbehov, je to až dych berúci zážitok.

Aj my deti Midgardu sme pomyselne cestovali do Agarthy. Naša Vezuel, ktorá ju navštívila (so svojím tímom) nám o nej porozprávala. Cesta viedla cez mesačnú jaskyňu, ktorá im bola odhalená, a teda bolo im dovolené vstúpiť. S láskou ich privítali miestny obyvatelia. Každý dostal špeciálny dar a opätovné pozvanie, že sa môžu kedykoľvek vrátiť….

Kryštály, liečivé kamene, minerály, polodrahokamy = zázračné kamene

ZÁZRAČNÉ KAMENE – NÁVRAT K PRÍRODE

MESAČNÝ KAMEŇ je kameň prianí, nádeje a nových začiatkov, ale je známy aj ako ochranca na cestách. Pod jeho vplyvom sme schopní uvedomovať si svoje sny, pochopiť ich význam a poučiť sa z toho. Jeho farba nás spája s citovou, vnímavou a snivou časťou nášho Ja. Používa sa pri poruchách rastu. Dnes je jedným z najcennejších drahokamov.

AMETYST je kameňom duchovnej očisty a motivácie. Je to nočný kameň s ohromnou ochranou, liečivou a očistnou silou. Zaháňa nespavosť a nočné mory. Prináša pokoj a zaháňa stres, negatívne emócie, obavy a zlobu. Pomáha sústredeniu, dodáva rozhodnosť a rozvíja našu intuíciu. Má vysoké spirituálne vibrácie. Priťahuje pravú emocionálnu lásku, posilňuje rovnosť, tíši strachy a zvyšuje nádeje. Čistí a harmonizuje 5. a 7. čakru.

ACHÁT MACHOVÝ symbolizuje nový začiatok. Vďaka nemu čerpáme kľud a silu z prírody. Posilňuje našu vitalitu, vyrovnanosť a seba ovládanie. Pomáha pri oslabení, urýchľuje uzdravovanie, pomáha pri zápaloch. Ovplyvňuje srdcovú čakru. Čistíme ho pod tečúcou vodou, nabíjame na nepriamom slnečnom svetle.

Autorka : Lucka

error: Obsah je chránený !! (Content is protected !!)