Naše témy – rozprávali sme sa

Detská rada Midgardu sa stala pre nás nielen rodinou, ale aj školou. Školou, ktorá sa však od bežných líši. Dozvedáme sa informácie, ku ktorým by sme sa ťažko dostali v klasickej škole, a ktoré si dovoľujem prirovnať k pokladom. Rozoberáme a rozprávame sa o rozličných témach. Každá je výnimočná a veľmi zaujímavá.

Agartha

Podzemná ríša obývaná vyspelými bytosťami s modrou pokožkou. Tajomné bytosti so srdcami naplnenými čistou láskou žijú pod našimi svetmi, kde vybudovali mestá a v súlade s Matkou Zemou sa tešia z každého dňa. Najprv sme si mysleli, že pod povrchom Zeme sa nachádza len hlina a kamene, ale žijú v prostredí s bujnou a zdravou vegetáciou, čo je samozrejme poznatok, ktorý rozšíril naše doterajšie vnímanie planéty. Cez jaskyne a tajné vchody sa môžeme dostať do tejto ríše. Na Slovensku je tzv. Mesačná jaskyňa, ktorá plní úlohu brány medzi naším a ich svetom. Avšak dnu sa dostane len ten, kto má čisté srdce a dobré úmysly. Tieto priateľské bytosti zdobené šperkmi z kryštálov sa od nás v mnohých veciach líšia, či už vekom, spôsobom komunikácie alebo celkovým životným programom, ale taktiež ako my, aj oni sú deťmi Matky Zeme a Nebeského Otca.

Kryštály

Mnoho ľudí význam kryštálov podceňuje, pretože nevie o ich schopnostiach. Tak ako sa my líšime jeden od druhého, to isté platí aj pre ne. Nespočetné množstvo druhov nás opantajú svojou krásou a nútia nás dotknúť sa ich. Je dôležité sa o ne starať – čistiť ich a nabíjať. Sú to energie v pevnej forme s rozličnými povahami. Každému kamienku vyhovuje niečo iné. Buď nabíjanie na priamom slnečnom svetle alebo pri splne Mesiaca. Sú to energetické vysielače, ktoré nás chránia, liečia…Každý má osobitné vlastnosti a podľa toho si ich aj vyberáme. Samozrejme, ich vzhľad v tom zohráva dôležitú úlohu😉

Januárová záhadná sila vody – živá voda

Aj k nám sa dostala veľmi zaujímavá informácia o vode. Každý rok 18. a 19. januára sa ľudia organizujú a naberajú si z prírodných prameňov vodu so zmenenými vlastnosťami. Tí najodvážnejší a odolnejší voči chladu, sa ponáhľajú ponoriť sa do takejto ľadovej živej vody. Koniec koncov, už dlho sa verí, že táto voda lieči. Našťastie pre neveriacich, dokázali to aj vedci. Ani my sme neváhali, a v tom čase naberali vodu zo studničiek a čistých prameňov. Naši lektori nás taktiež naučili, že voda dokáže preberať do seba rôzne informácie. A tak si ju vieme rôznymi spôsobmi naprogramovať a aj rozmnožovať.

Mimozemské civilizácie

To, že nie sme vo vesmíre sami, je už dávno známe. Množstvo mimozemských rás sa líši vyspelosťou aj vzhľadom. Niektorí sú nám podobní, iných by sme sa možno aj naľakali. Poznáme rasy, ktoré sú k ľuďom priateľské, ale na druhej strane existujú aj bytosti s nepriateľskými úmyslami. Cestovatelia časopriestorom vo vesmírnych lodiach sa často zastavia aj na našej planéte a nenápadne nás pozorujú spoza oblakov. Naši učitelia nám rozprávali o stretnutiach s niektorými druhmi, o ich špecifickom správaní a vzhľade.

Atlantída

Atlantída bola pevninou medzi Európou a Amerikou. Momentálne je zaplavená Atlantickým oceánom. Projekt Atlantída bol Božím pokusom, či ľudia dokážu žiť vo fyzickom tele a zároveň si udržať spojenie s Bohom. Na toto miesto na našej planéte boli pozvané duše z rôznych častí vesmíru, aby sa zúčastnili niečoho nového a získali ďalšie skúsenosti v ich osobnom rozvoji. Priebeh celého projektu sa podobá morskej vlne. Keď vlna vzniká, rozbiehal sa aj projekt Atlantída. Spočiatku neboli na Zemi ani zvieratá. Bytosti, ktoré na vývoj nového plánu dohliadali zisťovali, čo ľudia potrebujú a ako sa im darí udržať si spojenie so Zdrojom. Keď vlna dosiahne svoju maximálnu výšku, Atlantída bola v rozkvete. Vtedy sa život dal prirovnať k pozemskému raju. Ľudia žili v mieri, boli duchovne vyspelí, tentoraz sa na povrchu našej Zeme objavili aj zvieratá, pestovali sa zdravé plodiny…jednoducho nikomu nič nechýbalo. Avšak príťažlivá sila Zeme ťahá vlnu naspäť k sebe. Ľudia sa tak pohrúžili do fyzického bytia, že duchovnú stránku prestali rozvíjať. Zabudli na Vyššiu podstatu a celá spoločnosť zdegradovala. Vraví sa, že minulosť sa nedá zmeniť, ale dá sa z nej poučiť. Tak ako sa morská vlna spojí s morom i my prichádzame na to, že spojenie so Zdrojom je nesmierne dôležité.

PI Voda

60-70% nášho tela tvorí voda. Pokiaľ berieme do úvahy, že voda sa dá programovať a reaguje na rôzne vibrácie a frekvencie. To ako myslíme a uvažujeme nás veľmi ovplyvňuje. V dnešnej dobe sú strach, smútok aj hnev populárne emócie. Taktiež počúvame hudbu ako heavymetal a rock, ktorá deformuje molekuly vody v našom tele bez toho, aby sme o tom vedeli. Energeticky sme vykoľajený a aj toto môže byť príčinou rôznych chorôb a únavy. Naši učitelia nás naučili harmonizovať vodu, aby sme si zvýšili vibrácie a naladili sa na správnu vlnu. 

Bosnianske pyramídy

Pyramidálne stavby nie sú len v Egypte a v južnej Amerike. Celý povrch Zeme je pokrývaný komplexom týchto stavieb. Mnoho z nich je dokonalo zamaskovaných bujným rastlinstvom alebo sú ukryté pod tieňom ďalších pohorí. Stačí sa pozorne dívať okolo seba a príroda nám sama odkryje to, čo s ňou splynulo. Pristavili sme sa pri Bosnianskych pyramídach a zo skúseností a dobrodružstiev našich učiteľov sme získali mnoho nových poznatkov. Systém je tvorený z 5 pyramíd – Pyramída Slnka, Mesiaca, Lásky, Draka, ďalej sa tam nachádza Chrám Matky Zeme a množstvo tunelov. Ide o dokonale premyslený komplex starší ako Egyptské pyramídy. Vzniklo silné energetické miesto, kde sa nachádza aj liečivá voda a niektoré skúsenosti ľudí, ktorí tieto miesta navštívili, by človek mohol prirovnať k zázrakom.

Feng-shui

Boli sme zasvätení do vecí, ku ktorým by sme inak nemali prístup. Dôverné a pravdivé informácie o architektúre, rozmiestnení nábytku, o vhodných rastlinách a kvetoch do interiéru a exteriéru, o potravinách, o našom tele a zdraví…Sme ovplyvňovaný všetkým okolo nás a aby sme eliminovali negatívne energie, ktoré môžu znepríjemňovať náš život alebo aby sme posilnili naše zdravie a prosperitu, je dobré sa riadiť múdrosťou ľudí, ktorí objavili tieto princípy a pravdivé informácie odovzdávali svojim potomkom.

Numerológia

Každý človek je výnimoční, líšime sa menom, dátumom narodenia, znamením. Máme rôzne povahy, záľuby, predpoklady a nadania. S úžasom sme počúvali, ako nás ovplyvňujú planéty a hviezdy, rok narodenia a dokonca i naše meno. Zisťovali sme, kým sme v čínskom a indiánskom kalendári, aký je náš strážny anjel.

Elementály

Dôležitá je viera. Dokonca aj v niečo, čo bolo označované za nereálne. Od počiatku našu Zem obývali aj malé bytostičky s krídlami, špicatými uškami alebo čiapočkami. Víly, škriatkovia a elfovia žijú momentálne v dimenzii pre nás neviditeľnej, ale stále na Zemi. Sú medzi nami, aj keď ich nevidíme. Starajú sa o prírodu, spolupracujú s elementmi (oheň, voda, vietor, zem) a pomáhajú aj nám. Domov by nebol domovom bez domácich škriatkov. I keď sa to zdá neuveriteľné všetky bytosti či už z mytológie alebo príbehov existujú. Ako vravia naši učitelia z Detskej rady Midgardu: „Najviac pravdy sa skrýva v rozprávkach a v legendách. Stačí tomu len uveriť.”

error: Obsah je chránený !! (Content is protected !!)