Kto sme My

Rada mládeže Midgardu/ Detská rada Midgardu je podsekciou Rady Midgardu. Obe skupiny tvoria ľudia, ktorí hľadajú spôsoby, ako zlepšiť svoj život a životné prostredie prostredníctvom mierových rozhovorov, zdieľania myšlienok a vzájomného učenia sa, ako existovať v harmónii na tejto planéte, ktorej pôvodný názov je Midgard (odvodený zo starej severskej a starej verzie)

Radu mládeže v Midgarde založili rodičia, ktorí sú členmi Rady Midgardu, pretože potreba začlenenia našich detí je životne dôležitá pre ďalší pokrok našej planéty. Deti predstavujú budúcnosť ľudstva a je potrebné zabezpečiť im bezpečné miesto na stretávanie sa a výmenu názorov o tom, ako z neho urobiť lepšie miesto pre život všetky tvory a bytosti.

Celý svet bude prínosom, keď sa deti naučia navzájom sa vidieť a rešpektovať, ako si budujú vzťahy a starajú sa jeden o druhého.

Rada mládeže Midgard je bezpečný priestor, kde deti môžu skúmať, predstavovať si, objavovať a vytvárať konkrétne plány na záchranu tejto planéty. Spoločne sa dozvedia o sebe a svete okolo seba, pričom pomôžu planéte a tým posilnia pozitívne sebavedomie prostredníctvom zdravej verbálnej výmeny s inými deťmi.

……………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Pripravili sme deťom afirmácie počas zaspávania

error: Obsah je chránený !! (Content is protected !!)