O nás

My ľudia tejto zeme stojíme spolu a pevne v univerzálnom práve.

Zámerom našej skupiny je predložiť odlišné a variabilné nepolitické vízie a teda  Svet v našich rukách“.

V júli bolo založené ľudové zhromaždenie Živých ľudí na Slovensku s cieľom spojiť nás všetkých, ktorí chcú byť súčasťou veľkej zmeny. Len my spolu dokážeme urobiť zmeny, ktoré pre nás a naše deti prinesú lepšiu budúcnosť . 

Plán obnovy je pre tých, ktorí sa prebudili a majú odhodlanie teraz iniciovať svoju osobnú zodpovednosť a spoločne urobiť potrebné zmeny, počnúc vlastným priestorom – našimi regiónmi, našou krajinou, aby sme mohli spoločne vytvoriť svet, ktorý funguje v pokoji, láske, harmónii a dostatku.

Pri všetkej úcte k súčasnej úrovni porozumenia sa môžu javiť kroky jednotlivcov ako malé alebo drobné. Skutočnosťou je, že každá akcia, reakcia a interakcia sa počíta. Odložme bokom rozdiely a ľahostajnosť a pracujme na spoločných otázkach pri obnove vlastných práv a suverenity!

Kadžého z vás čo ste tu dnes niečo priviedlo k zlomovému bodu a tým sa proces premlčania skončil.

Časť týchto opráv si vyžaduje vytvorenie nového spravodlivého systému a započal sa už v niekoľých štátoch na svete a my sme sa rozhodli pridať k iniciatíve a pripojiť sa tak ku globálnej rodine živých a slobodných žien a mužov z mäsa a kostí.

Prihláška : https://nzosr.sk/clenstvo/

error: Obsah je chránený !! (Content is protected !!)